galeria Two crochet pillows / Poduszki dwie

As is often happens also this time engine to make the next project was a need for the two pillows. In our apartment a lot of changes had happened, among others in the corridor, in which arrived shoe rack, clothes hanger, mirror and bench.

Jak to zazwyczaj bywa i tym razem motorem do wykonania kolejnego projektu szydełkowego była potrzeba. Jak już wspominałam w naszym mieszkaniu zaszło ostatnio trochę zmian. Pośród nich zawitała także zmiana w naszym korytarzu, który zyskał wieszak, szafkę na buty, lustro oraz ławeczkę. Wszystkie te dobra zapewniła na niezastąpiona Ikea 😉 Ale o tym będzie innym razem 🙂

IMAG0773_1

And especially for this bench I have crocheted these two crochet pillows. I wanted to fit pillows to the pattern on the floor, which is a little bit oriental. So I began to combine and match colors.

Wyżej wspomniana ławeczka aż się prosiła o jakieś miękkie siedzisko. Musiałam sprawę dobrze przemyśleć, ponieważ bardzo zależało mi, aby  poduszki, które miałam zamiar wykonać współgrały z płytkami podłogowymi, które mają dosyć bogaty i ciekawy wzór. Zaczęłam więc kombinować, wymyślać, próbować, pruć… Aż w końcu stwierdziłam, że nie ma co przesadzać ze wzorem, bardziej powinien zagrać kolor 🙂 Myślę, że całkiem zgrabnie to wyszło.

And how pillows look in their destination place – about this will be another time 😉

A jak wyglądają poduszki i ich miejsce ostatecznego przeznaczenia – o tym będzie innym razem. Tymczasem prezentacja nastąpiła na balkonie, który także jest na etapie zmian – nieustannie poszukuję tej ostatecznej i idealnej wersji 😉

Kisses for you!

Całuję Was słonecznie!

Ewela

 

 

 


 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s