galeria Autumn changes at my home / Jesiennie zmiany w domu

Hello Dears! Whenever autumn is coming I feel need to mute corners of my home. Vivid and crazy colors I hide to the closet and replace them with whites, creams, beiges and romantic laces.

Witajcie Kochani! Zawsze gdy nadchodzi jesień odzywa się we mnie potrzeba wnętrzarskiego wyciszenia. Oczywiście chodzi tutaj o wnętrze mojego mieszkania. Żywe i szalone kolory chowają się wtedy w większości do szafy, a zastępują je biele, kremy, beże i romantyczne koronki.

The first room, in which the changes occurred was sleeping. Crazy, colorful details swapped to a calmer and more subtle.
Pierwszym pomieszczeniem, którego dotknęły te zmiany jest sypialnia. Zniknęła z niej kolorowa, koronkowa zasłonka, która wisiała nad łóżkiem a zastąpiła ją równie koronkowa, ale biała. Kolorowe świece ustąpiły miejsca białym, kolorowa serwetka z kącika biurowego została zastąpiona białą a kolorowe lampki zostały wymienione na bardziej stonowane.

Color that rules in the living room is blue in different shades. Colorful pillows are slowly changing to the one colored. I plan to crochet plaid in creamy – blue colors. It came a few plants and a few glass antiques: old glass siphons, some glass carboys – one really huge and blue. On the „brick” wall hung iron element of the old sewing machine, which I saved from deportation to the scrap.

Kolorem, który niezmiennie króluje w salonie jest niebieski w różnych odcieniach. Kolorowe poduszki, które do tej pory uprzytulniały kanapę powoli zmieniają się na jednolite. W planach jest także pled w kremowo – niebieskiej kolorystyce. Przybyło kilka roślinek oraz kilka szklanych staroci: stare syfony wyszperane na targu staroci, wielki szklany baniak lekko zabarwiony na niebiesko oraz kilka innych szklanych butli. Na „ceglanej” ścianie zawisł żeliwny element starej maszyny do szycia, który uratowałam przed wywózką na złom. Mam w planach dodać do niego kilka niebieskich oraz białych koronkowych tasiemek i będzie udawał łapacz snów 😉

 

Do you also change your home decorations with the change of seasons?

A czy Wy także zmieniacie swoje domy wraz ze zmianą pór roku?

Ewela

Reklamy

Jeden komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s